Rozwijaj z nami swój biznes

Wysokiej jakości usługi IT

PRACOWALIŚMY DLA

1
specjalistów w naszym zespole

Dlaczego IT Hero

Let us do IT better!

Specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej klasy rozwiązań kadrowych IT oraz tworzeniu aplikacji mobilnych i webowych na zamówienie, w tym rozbudowanych systemów ERP. Nasze kompleksowe usługi obejmują outsourcing wykwalifikowanych specjalistów, tworzenie najnowocześniejszych aplikacji i oferowanie dostosowanych do indywidualnych potrzeb rozwiązań usprawniających operacje biznesowe.

1
miesięcy gwarancji
Outsourcing IT Aplikacje mobilne Aplikacje webowe Systemy ERP
Outsourcing IT Aplikacje mobilne Aplikacje webowe Systemy ERP

Nasze fundamenty

My rozumiemy Cię jak nikt inny – odkryj kluczowe dla nas wartości, które sprawiają, że dostarczamy Ci najwyższą jakość.

Elastyczność

Agile działa – wiemy o tym. Pracujemy produktywnie i skutecznie – dzięki czemu możesz oszczędzać swoje zasoby.

Zaufanie

Transparentność jest kluczowa. Zawsze jesteś na bieżąco i masz kontakt z naszymi postępami.

Doświadczenie

Mówią, że wiedza to potęga – zgadzamy się z tym. Nasi profesjonaliści śledzą trendy i chętnie dzielą się swoją wiedzą.

Ochrona

Bezpieczeństwo aplikacji jest dla nas bardzo ważne, ale jeszcze ważniejsza jest ochrona naszego Klienta. Dostajesz od nas 12 miesięcy gwarancji.

Referencje

Poznaj historie i doświadczenia naszych cenionych Klientów

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Rozpoczęcie współpracy jest proste! Umów się na spotkanie z jednym z naszych ekspertów – przycisk znajdziesz na dole tej strony. Spotkajmy się i porozmawiajmy o Twoich wymaganiach i dalszych krokach.

  • przygotowujemy audyty IT spółek
  • pomagamy we wdrażaniu innowacyjnych systemów, które usprawniają zarządzanie, procesy, dostęp do informacji
  • oceniamy potencjał pomysłów i koszt ich realizacji
  • wykonujemy aplikacje mobilne i web
  • usprawniamy i aktualizujemy bieżące projekty IT o najnowsze trendy
  • outsourcing projektowy, w tym w całości dedykowane zespoły programistyczne

Idziemy z duchem czasu. Korzystamy z React Native co pozwala nam zaoszczędzić czas tworząc jednocześnie aplikację na Androida oraz iOS w tym samym codebase, ale zapewnia też możliwość dostosowania aplikacji do konkretnych oczekiwań klienta. Tworzymy aplikacje szyte na miarę, stworzone według projektu przygotowanego przez grafika. Wykorzystujemy najnowsze możliwości każdej platformy.

Wszystko zależy od specyfiki konkretnego projektu. Kiedy dopiero zaczynasz swoją drogę i przygotowujesz MVP – VPS pozwoli tanio i bardzo szybko wdrożyć aplikację. Kiedy jednak mamy do czynienia z projektem skupiającym wielu użytkowników, to jak najszybciej przenosimy wszystko do chmury, aby zapewnić większą skalowalność. Mamy doświadczenie z Google Cloud oraz Microsoft Azure.

Naturalnie! Zapewniamy 12 miesięcy gwarancji na stworzone przez nas aplikacje. Zatem jeśli przyjdziesz do nas po paru miesiącach i stwierdzisz, że chciałbyś rozbudować aplikację, to na nową funkcjonalność otrzymasz ponownie 12 miesięcy wsparcia. Jesteśmy pewni swojej jakości, jednak zdajemy sobie sprawę, że nawet najlepsze rozwiązania mogą wymagać dostosowania. Dlatego też, zobowiązujemy się do pełnego wsparcia, aby zapewnić Ci sukces w realizacji Twoich celów biznesowych.

Kładziemy duży nacisk na indywidualne podejście do każdego klienta. Dlatego też, współpraca z nami jest elastyczna i dopasowana do Twoich potrzeb. Pragniemy zrozumieć Twoje cele i oczekiwania, abyśmy mogli dostarczyć Ci najlepsze rozwiązania. Po pierwszym kontakcie, omawiamy szczegóły projektu i warunki umowy, w tym harmonogram prac, zakres działań oraz finansowanie. Jesteśmy otwarci na dyskusję i elastyczni w negocjacjach, abyśmy mogli zapewnić Ci satysfakcję z naszej współpracy.

Skontaktuj się z nami, aby rozpocząć owocną współpracę

Nasz zespół jest gotowy odpowiedzieć na Twoje pytania i omówić Twoje potrzeby biznesowe. Razem możemy stworzyć rozwiązania zgodne z Twoimi celami i oczekiwaniami.